Replacement for Light Bulb / Lamp 40c91/2c/w/bl replacement light bulb lamp, 4PK
  • Mfr # 40C91/2C/W/BL LIGHT BULB / LAMP
  • Zoro # G610182193
Key Features
Bulb Shape
B10
Watts
40 W
Voltage
120 V
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
40C91/2C/W/BL LIGHT BULB / LAMP
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
B10
Watts
40 W
Voltage
120 V
Bulb Base Type