Replacement for Light Bulb / Lamp Bc-25ba9c/ll replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # BC-25BA9C/LL LIGHT BULB / LAMP
  • Zoro # G910154647
Key Features
Voltage
120 V
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Watts
25 W
Bulb Shape
B10
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
BC-25BA9C/LL LIGHT BULB / LAMP
Country of Origin
China
Details
Voltage
120 V
Bulb Base Type
Watts
25 W