Replacement for Light Bulb / Lamp Bc-25g161/2c/wll replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # BC-25G161/2C/WLL LIGHT BULB / LAMP
  • Zoro # G310154681
Key Features
Bulb Shape
G16.5
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Watts
25 W
Voltage
120 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BC-25G161/2C/WLL LIGHT BULB / LAMP
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
G16.5
Bulb Base Type
Watts
25 W
Voltage
120 V