Replacement for Light Bulb / Lamp Bc-60ba9c/ll replacement light bulb lamp, 4PK
  • Mfr # BC-60BA9C/LL LIGHT BULB / LAMP
  • Zoro # G310184206
Key Features
Bulb Shape
B10
Watts
60 W
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Voltage
120 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
BC-60BA9C/LL LIGHT BULB / LAMP
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
B10
Watts
60 W
Bulb Base Type
Voltage
120 V