Replacement for Light Bulb / Lamp Jcd6v-20wh20 replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # JCD6V-20WH20 LIGHT BULB / LAMP
  • Zoro # G410159753
Key Features
Bulb Shape
T3
Watts
20 W
Bulb Base Type
G4 / GZX4 2-PIN 4MM CENTER/CENTER
Voltage
6 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
JCD6V-20WH20 LIGHT BULB / LAMP
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
T3
Watts
20 W
Bulb Base Type
Voltage
6 V