Replacement for Light Bulb / Lamp Q100t4/cl/g8 130v 55mm replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # Q100T4/CL/G8 130V 55MM LIGHT BULB / LAMP
  • Zoro # G310164918
Key Features
Bulb Shape
T4
Voltage
120 V
Watts
100 W
Bulb Base Type
GY8 / GY8.6 / GY7.9 2-PIN
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
Q100T4/CL/G8 130V 55MM LIGHT BULB / LAMP
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
T4
Voltage
120 V
Watts
100 W
Bulb Base Type
GY8 / GY8.6 / GY7.9 2-PIN
Description
Replacement for Light Bulb / Lamp Q100t4/cl/g8 130v 55mm replacement light bulb lamp 2 Pack