Replacement for Microlamps 120mb120v025at25minibayonet replacement light bulb lamp, 10PK
  • Mfr # 120MB120V025AT25MINIBAYONET MICROLAMPS
  • Zoro # G510148404
Free Shipping & Returns
Key Features
Bulb Base Type
BA9S SINGLE CONTACT BAYONET, 9MM DIAMETER
Bulb Shape
T2.5
Watts
3 W
Voltage
120 V
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
120MB120V025AT25MINIBAYONET MICROLAMPS
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Bulb Shape
T2.5
Watts
3 W
Voltage
120 V