  • Zoro # G810120124
Bulb Base Type
BA15D DOUBLE CONTACT BAYONET 15MM DIAMETER
Bulb Shape
S6
Watts
6 W
Voltage
120 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
16782 NAED
Zoro #
G810120124
Bulb Base Type
Bulb Shape
S6
Watts
6 W
Voltage
120 V