Replacement for Orbitec 479044763v015ae10 replacement light bulb lamp, 10PK
  • Mfr # 479044763V015AE10 ORBITEC
  • Zoro # G710146620
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
6.3 V
Bulb Base Type
E10 MINIATURE SCREW BASE 10MM DIAMETER
Watts
0.95 W
Bulb Shape
T3.25
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
479044763V015AE10 ORBITEC
Country of Origin
China
Details
Voltage
6.3 V
Bulb Base Type
Watts
0.95 W