Replacement for Osram Sylvania 25b10c/dl/bl replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # 25B10C/DL/BL OSRAM SYLVANIA
  • Zoro # G810154310
Key Features
Bulb Shape
B10
Voltage
120 V
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Watts
25 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
25B10C/DL/BL OSRAM SYLVANIA
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
B10
Voltage
120 V
Bulb Base Type
Watts
25 W