  • Zoro # G810118121
Free Shipping & Returns
Key Features
Bulb Shape
T2.5
Watts
3 W
Voltage
120 V
Bulb Base Type
BA9S SINGLE CONTACT BAYONET, 9MM DIAMETER
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
34503-0 OSRAM SYLVANIA
Zoro #
G810118121
Details
Bulb Shape
T2.5
Watts
3 W
Voltage
120 V
Bulb Base Type