Replacement for Osram Sylvania 40g161/2/c/w/bl replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # 40G161/2/C/W/BL OSRAM SYLVANIA
  • Zoro # G310156630
Key Features
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Watts
40 W
Voltage
120 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
40G161/2/C/W/BL OSRAM SYLVANIA
Bulb Base Type
Watts
40 W
Voltage
120 V