Replacement for Osram Sylvania 50a/rs-125-130v replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # 50A/RS-125-130V OSRAM SYLVANIA
  • Zoro # G610173719
Key Features
Bulb Shape
A19
Bulb Base Type
E26 MEDIUM SCREW, 1-INCH DIAMETER (E27)
Voltage
130 V
Watts
50 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
50A/RS-125-130V OSRAM SYLVANIA
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
A19
Bulb Base Type
Voltage
130 V
Watts
50 W