Replacement for PEC Wt101203xc replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # WT101203XC PEC
  • Zoro # G210159663
Key Features
Bulb Base Type
WEDGE T3.25-T5 9.4MM
Watts
3 W
Voltage
12 V
Color Temperature
2800 K
Bulb Shape
T3
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WT101203XC PEC
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
WEDGE T3.25-T5 9.4MM
Watts
3 W
Voltage
12 V