Replacement for Philips 222225v025ae10tl95mmc2r45l5h replacement light bulb lamp, 10PK
  • Mfr # 222225V025AE10TL95MMC2R45L5H PHILIPS
  • Zoro # G310142190
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
2.25 V
Watts
0.56 W
Bulb Base Type
E10 MINIATURE SCREW BASE 10MM DIAMETER
Bulb Shape
TL3
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
222225V025AE10TL95MMC2R45L5H PHILIPS
Country of Origin
China
Details
Voltage
2.25 V
Watts
0.56 W
Bulb Base Type