Replacement for PQL 20mr16/bab/36 /fg/dc replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # 20MR16/BAB/36 /FG/DC PQL
  • Zoro # G110166938
Key Features
Voltage
12 V
Bulb Base Type
BA15D DOUBLE CONTACT BAYONET 15MM DIAMETER
Bulb Shape
MR16
Watts
20 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
20MR16/BAB/36 /FG/DC PQL
Country of Origin
China
Details
Voltage
12 V
Bulb Base Type
Bulb Shape
MR16
Watts
20 W