Replacement for Satco 60ca10-130v E12 replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # 60CA10-130V E12 SATCO
  • Zoro # G610154268
Key Features
Bulb Shape
CA10
Watts
60 W
Voltage
130 V
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
60CA10-130V E12 SATCO
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
CA10
Watts
60 W
Voltage
130 V
Bulb Base Type