  • Zoro # G110121760
Key Features
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Bulb Shape
C7
Watts
7 W
Voltage
120 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
S3791 SATCO
Zoro #
G110121760
UPC #
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Bulb Shape
C7
Watts
7 W
Voltage
120 V