  • Zoro # G710130261
Free Shipping & Returns
Key Features
Bulb Base Type
BA9S SINGLE CONTACT BAYONET, 9MM DIAMETER
Watts
4.29 W
Voltage
13 V
Bulb Shape
T3.25
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S7074 SATCO
Zoro #
G710130261
Details
Bulb Base Type
Watts
4.29 W
Voltage
13 V