Replacement for Sylvania 25b10c/dl/bl 120v replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # 25B10C/DL/BL 120V SYLVANIA
  • Zoro # G410166850
Key Features
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Bulb Shape
B10
Watts
25 W
Voltage
120 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
25B10C/DL/BL 120V SYLVANIA
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Bulb Shape
B10
Watts
25 W
Voltage
120 V