Replacement for Westinghouse 25ca10/f/cd2 replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # 25CA10/F/CD2 WESTINGHOUSE
  • Zoro # G310173903
Key Features
Bulb Shape
B10
Watts
25 W
Voltage
120 V
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
25CA10/F/CD2 WESTINGHOUSE
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
B10
Watts
25 W
Voltage
120 V
Bulb Base Type