Replacement for Westinghouse 25g161/2/w/cb/cd2 replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # 25G161/2/W/CB/CD2 WESTINGHOUSE
  • Zoro # G010173470
Key Features
Voltage
120 V
Bulb Shape
G16.5
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Watts
25 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
25G161/2/W/CB/CD2 WESTINGHOUSE
Country of Origin
China
Details
Voltage
120 V
Bulb Shape
G16.5
Bulb Base Type
Watts
25 W