Replacement for Westinghouse 40ca91/2/f/cb/cd2 replacement light bulb lamp, 4PK
  • Mfr # 40CA91/2/F/CB/CD2 WESTINGHOUSE
  • Zoro # G710185810
Key Features
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Watts
40 W
Voltage
120 V
Bulb Shape
C10
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
40CA91/2/F/CB/CD2 WESTINGHOUSE
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Watts
40 W
Voltage
120 V