  • Mfr # NFLB-10-250-P25
  • Zoro # G821917102
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
NFLB-10-250-P25
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Description
12 to 10 AWG, 0.65in x 0.26in, 600 V, Yellow Nylon Fully Insulated, Electro Tin Plated High Strength Brass Alloy, Funnel Entry, Right Angle Flag, Female Disconnect Terminal (25 per Pack)