  • Mfr # GREN-LEV5-20R
  • Zoro # G2970338
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Stainless Steel
For Use With
Envision Workstation, Patriot Table
Overall Length
3 in
Includes
120V 20 A Twist-to-Lock Receptacle, Cover Plate, Electrical Box
Overall Width
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
GREN-LEV5-20R
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
3 in
Overall Width
2 in
Details
Item
Twist-to-Lock
Material
Stainless Steel
For Use With
Includes
Product Type
Twist-to-Lock
Description
Twist-to-Lock, For Use With Envision Workstation, Patriot Table, Includes 120V 20 A Twist-to-Lock Receptacle, Cover Plate, Electrical Box, Material Stainless Steel