  • Mfr # K41-36RXT-6B-S102-2
  • Zoro # G7874849
Length
48
Height
35.3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K41-36RXT-6B-S102-2
Length
48
Height
35.3 in
Overall Width
35.3
Details
Item
36 in Rd Extend Dining Table,2 San Remo Counter Ht Stools,Hickory/Stone