  • Mfr # K05-36RXT-6B-S6133-4
  • Zoro # G7884542
/ea
See details
Key Features
Shape
Round
Width
36
Length
48
Height
41.3 in
Tabletop Material
Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K05-36RXT-6B-S6133-4
Dimensions
Width
36
Length
48
Height
41.3 in
Overall Length
Overall Width
41.3
Overall Height
Details
Item
36 in Rd Extend Dining Table,4 X-back Bar Ht Stools,White/Heather Gray