  • Mfr # K41-36RXT-27B-S6132-2
  • Zoro # G7873053
Length
48
Height
36.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K41-36RXT-27B-S6132-2
Length
48
Height
36.1 in
Overall Width
36.1
Details
Item
36 in Rd Extension Dining Table,2 X-Back Counter Ht Stools,Hickory/Stone