  • Mfr # K45-42DP-C617P
  • Zoro # G7877664
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Shape
Round
Width
42
Length
42
Height
29.5 in
Tabletop Material
Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
K45-42DP-C617P
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
Length
Height
29.5 in
Overall Height
Overall Length
Overall Width
29.5
Details
Item
42 in Dual Drop Leaf Table,2 Emily Side Chairs,Hickory/Washed Coal