  • Mfr # D100-V48-PBO-3EJP
  • Zoro # G011756177
/ea
Key Features
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
36.0 inch
Material
Eternal Jasmine Pearl Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D100-V48-PBO-3EJP
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
36.0 inch