  • Mfr # D604-V48-SHG-3WZ
  • Zoro # G911756529
/ea
See details
Key Features
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
36.0 inch
Material
White Zeus Quartz
Finish
Sunwashed Oak with Embossed Shagreen Drawer Fronts
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
D604-V48-SHG-3WZ
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
36.0 inch