  • Mfr # 424-V48-WWO-3PBL
  • Zoro # G511756424
/ea
See details
Key Features
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
34.06 inch
Material
Parisien Bleu Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
424-V48-WWO-3PBL
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
34.06 inch