  • Mfr # 485-V60D-BW-3EMR
  • Zoro # G911755997
/ea
Key Features
Length
23.5 inch
Width
60" Double
Height
34.06 inch
Material
Eternal Marfil Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
485-V60D-BW-3EMR
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
60" Double
Height
34.06 inch