  • Mfr # 485-V60D-CBO-3EJP
  • Zoro # G111756527
/ea
See details
Key Features
Length
23.5 inch
Width
60" Double
Height
34.06 inch
Material
Eternal Jasmine Pearl Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
485-V60D-CBO-3EJP
Length
23.5 inch
Width
60" Double
Height
34.06 inch