  • Mfr # 424-V60D-LNO-3ENC
  • Zoro # G111756206
/ea
See details
Key Features
Length
23.5 inch
Width
60" Double
Height
34.06 inch
Material
Ethereal Noctis Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
424-V60D-LNO-3ENC
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
60" Double
Height
34.06 inch