  • Mfr # 485-V72-CBO-3ENC
  • Zoro # G611755945
Length
23.5 inch
Width
72" Double
Height
34.06 inch
Material
Ethereal Noctis Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
485-V72-CBO-3ENC
Length
23.5 inch
Width
72" Double
Height
34.06 inch