  • Mfr # 485-V72-WLT-3CAR
  • Zoro # G311756396
Length
23.5 inch
Width
72" Double
Height
34.06 inch
Material
Carrara Marble
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
485-V72-WLT-3CAR
Length
23.5 inch
Width
72" Double
Height
34.06 inch