  • Mfr # E444-CU30-GW-3ESR
  • Zoro # G611116098
Width (In.)
30 in
Height (In.)
34.4 in
Depth (In.)
23.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
E444-CU30-GW-3ESR
Width (In.)
30 in
Height (In.)
34.4 in
Depth (In.)
23.5 in
Countertop Material
Eternal Serena Quartz
Description
The Addison 30in Glossy White Countertop Unit by James Martin Vanities gives you a fresh take on Shaker-inspired design with a look of luxury. Handcrafted and gender-neutral, it fits effortlessly into modern or transitional rooms. The look is completed with a 3 CM eased edge Eternal Serena Silestone Quartz top.