  • Mfr # E645-DU30-GW-3CAR
  • Zoro # G911115807
/ea
Key Features
Width (In.)
30 in
Body Material
Yellow Poplar Solids, Plywood Panels and MDF
Height (In.)
33.3 in
Depth (In.)
15 in
Finish
Glossy White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
E645-DU30-GW-3CAR
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width (In.)
30 in
Height (In.)
33.3 in
Depth (In.)
15 in