  • Mfr # E645-V36-GW-3EJP
  • Zoro # G211117433
Width
36" Single
Height
34.5 inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E645-V36-GW-3EJP
Width
36" Single
Height
34.5 inch
Depth
23.5 inch
Countertop Material
Eternal Jasmine Pearl Quartz
Description
Bring a bit of the Greek Island home with the Athens 36in Glossy White Single Vanity by James Martin Vanities. Part of the larger Athens modular collection, this incredible Vanity boasts an impressive amount of storage space and combines traditional charm with modern functionality. Premium standard features include soft-close undermount drawer glides and adjustable door hinges, brushed aluminum laminate drawer bottoms, and one bamboo drawer organizer. The look is completed with a 3 CM eased edge Eternal Marfil Silestone Quartz top and one white ceramic rectangular sink.