James Martin Vanities Athens 48in Single Vanity, Glossy White w/ 3 CM Eternal Marfil Top E645-V48-GW-3EMR
Athens 48in Single Vanity, Glossy White w/ 3 CM Eternal Marfil Top (Discontinued)
  • Mfr # E645-V48-GW-3EMR
  • Zoro # G611117729
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E645-V48-GW-3EMR
Width
48" Single
Height
34.5 inch
Depth
23.5 inch
Countertop Material
Eternal Marfil Quartz
Description
Bring a bit of the Greek Island home with the Athens 48in Glossy White Single Vanity by James Martin Vanities. Part of the larger Athens modular collection, this incredible Vanity boasts an impressive amount of storage space and combines traditional charm with modern functionality. Premium standard features include soft-close undermount drawer glides and adjustable door hinges, brushed aluminum laminate drawer bottoms, and one bamboo drawer organizer. The look is completed with a 3 CM eased edge Eternal Marfil Silestone Quartz top and one white ceramic rectangular sink.