  • Mfr # E645-V60D-GW-3EJP
  • Zoro # G111118134
Width
60" Double
Height
34.5 inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E645-V60D-GW-3EJP
Width
60" Double
Height
34.5 inch
Depth
23.5 inch
Countertop Material
Eternal Jasmine Pearl Quartz
Description
Bring a bit of the Greek Island home with the Athens 60in Glossy White Double Vanity by James Martin Vanities. Part of the larger Athens modular collection, this incredible Vanity boasts an impressive amount of storage space and combines traditional charm with modern functionality. Premium standard features include soft-close undermount drawer glides and adjustable door hinges, brushed aluminum laminate drawer bottoms, and one bamboo drawer organizer. The look is completed with a 3 CM eased edge Eternal Marfil Silestone Quartz top and two white ceramic rectangular sinks.