  • Mfr # 660-V30-BW-3TJR
  • Zoro # G922918626
/ea
Key Features
Cabinet Finish
Bright White
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
Finish
Bright White
Color
Depth
23.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
660-V30-BW-3TJR
Depth
23.5 in
Width
30 in
Height
35.93 in