  • Mfr # 660-V36-BW-3WZ
  • Zoro # G022918472
/ea
Key Features
Material
Poplar
Depth
23.5 in
Color
Bright White
Countertop Material
White Zeus
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
660-V36-BW-3WZ
Depth
23.5 in
Width
36 in
Height
35.93 in