  • Mfr # 660-V48-BW-3WZ
  • Zoro # G522918576
/ea
See details
Key Features
Width
48 in
Cabinet Finish
Bright White
Color
Bright White
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
Material
Poplar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
660-V48-BW-3WZ
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
48 in
Depth
23.5 in
Height
35.93 in