  • Mfr # 660-V72-BW-3CSP
  • Zoro # G722919045
/ea
See details
Key Features
Finish
Depth
23.5 in
Hardware Finish
Champagne Brass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
660-V72-BW-3CSP
Depth
23.5 in
Height
35.93 in
Width
72 in