  • Mfr # 660-V72-BW-3ENC
  • Zoro # G822918801
Depth
23.5 in
Color
Poplar
Finish
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
660-V72-BW-3ENC
Depth
23.5 in
Height
35.93 in
Width
72 in