  • Mfr # 330-V30-BW-3WZ
  • Zoro # G511116938
/ea
See details
Key Features
Width
30" Single
Height
34.2 inch
Material
Yellow Poplar, Plywood Panels
Finish
Bright White
Depth
23.5 inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
330-V30-BW-3WZ
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
30" Single
Height
34.2 inch
Depth
23.5 inch
Details
Material
Yellow Poplar, Plywood Panels
Finish
Bright White
Countertop Material
White Zeus Quartz
Shape
Rectangular
Hardware Finish
Champagne Brass
Description
The beautiful Breckenridge Vanity 30in Single Vanity in Bright White features round Champagne Brass knobs that perfectly complement the clean look of this cabinet. The faux-drawer style doors open to an interior shelf with convenient built-in USB/electric outlets. The lower shelf with extra storage for towels and decor completes the cabinet. The crisp, bright finish of the White Zeus 3 CM Silestone Quartz top creates a fresh, timeless look.