  • Mfr # 330-V30-SC-3WZ
  • Zoro # G811117680
Width
30" Single
Height
34.2 inch
Material
Yellow Poplar, Plywood Panels
Finish
Smokey Celadon
Shape
Rectangular
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
330-V30-SC-3WZ
Width
30" Single
Height
34.2 inch
Depth
23.5 inch
Details
Material
Yellow Poplar, Plywood Panels
Finish
Smokey Celadon
Shape
Rectangular
Countertop Material
White Zeus Quartz
Hardware Finish
Champagne Brass
Description
The 30in Breckenridge Vanity in Smokey Celadon brings a fresh new style with classic features to your bathroom. Make a statement with this muted, yet moody, neutral shade of green. The clean, symmetrical facade features a pair of faux-drawer style doors that open up to a convenient dual-power USB outlet. The lower, integrated shelf provides extra storage for towels and decor. The crisp, bright finish of the White Zeus 3 CM Silestone Quartz top creates a fresh, timeless look.