  • Mfr # 330-V60D-WWO-FEJP
  • Zoro # G321967645
/ea
Key Features
Countertop Material
Eternal Jasmine Pearl
Height
34.25 in
Color
Brown
Material
Ash
Width
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
330-V60D-WWO-FEJP
Height
34.25 in
Width
60 in
Depth
23.5 in